Vyhledávání

Úvod » > Informace < » Kariéra ve VICTORIA Finanční společnosti, s.r.o.

Kariéra ve VICTORIA Finanční společnosti, s.r.o.

Finanční poradenství

Finanční poradce bývá blízkou osobou zákazníků a je to vztah založený na vzájemné důvěře. Stále více zákazníků si uvědomuje, jak důležitá je při výběru finančních produktů nezávislost zprostředkovatele. Nezávislý poradce může předložit a srovnat produkty od vzájemně si konkurujících společností a není tlačen požadavky na počet uzavřených obchodů.

Pomoc při výběru vhodného produktu pak může zákazníkovi uspořit nemalé peníze. Proto prestiž tohoto povolání neustále roste a to i s příchodem na požadavky kvalifikované odbornosti vůči ČNB. Získávání klientů funguje stejně jako například u lékaře či právníka, potřebujete-li jejich služby, zpravidla se na ně informujete. Kladné doporučení je pro nás tou nejlepší reklamou. Náš klientský kmen se rozšiřuje zejména na základě referencí a doporučení stávajících zákazníků.

Co požadujeme

Co nabízíme

Benefity

Rádi přivítáme nové spolupracovníky, kteří nám pomohou s naplněním představ i cílů a budou se aktivně podílet na dalším úspěšném rozvoji společnosti. Máte-li zájem se dozvědět více nebo s námi přímo spolupracovat, zašlete nám svůj životopis na adresu kariera@victoriafinancial.cz a domluvte si s námi schůzku.


Victoria Financial © 2010 | prohlášení o přístupnosti |